"Ванильное небо" (2001), реж. Камерон Кроу
57.00 грн

Ванильное небо

Назва в оригіналі: Vanilla Sky
Режисер: Камерон Кроу
  • Рік: 2001
  • Країна: США
  • У ролях: Том Круз (Tom Cruise), Пенелопа Круc (Penelope Cruz), Камерон Діаз (Cameron Diaz), Курт Рассел (Kurt Russell), Джейсон Лі (Jason Lee), Ной Тейлор (Noah Taylor), Тімоті Сполл (Timothy Spall), Тильда Суинтон (Tilda Swinton)
  • Тривалість: 136 хв.
  • Кінокомпанія: Cruise-Wagner Productions
  • Мова диску: російська, англійська

Рімейк іспанського фільму 1997 року «Відкрий свої очі».

На вечірці, влаштованій в день його нарождення, мільйонер Девід Еймс, власник кількох журналів моди, знайомиться з подругою свого товариша Брайана Шелбі. В очах Девіда яскрава іспанська чорнявка Софія дає сто очок простій американській білявці Джулії, його теперішній пасії. Однак новому роману не пощастило протривати довго: Девід потрапляє у автокатастрофу, влаштовану ревнивою Джулією.

Дива медицини повертають Девіду красиве обличчя, але не здатні повернути йому свідомість, яка все більше тягне його в загадкову безодню підсвідомих страхів та підозр. Одного разу Девід виявляє напроти себе в тюремній камері лікаря, і психологічна драма замість того, щоб летіти стандартними рейками жанру, робить різкий поворот чи то в триллер, чи то в сай-фікшн...

Обговорення (0)

Бажаєте додати коментар? Тільки зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях. Будь ласка, заповніть форму реєстрації користувача.

Якщо Вас вже зареєстровано, введіть Ваші логін та пароль у відповідні поля форми "вхід користувача" й натисніть кнопку "увійти".