"Зняв кого-небудь?" (1995), реж. Такесі Кітано
49.00 грн

Зняв кого-небудь?

Назва в оригіналі: Minna-yatteruka!
Режисер: Такесі Кітано
  • Рік: 1995
  • Країна: Японія
  • Тривалість: 105 хв.
  • Мова диску: російська, японська
  • Субтитри: російські
Герой цієї комедії одержимий сексом. Проте, незважаючи на цю його одержимість, його успіхи поки що дорівнює нулю. Звідси виникає головне питання – як зняти дівчину? Для цього, як навчив героя Бетмен, треба розкішний автомобіль. Але щоб придбати пристойне авто, треба гроші. Де взяти гроші? Треба пограбувати банк. Для цього треба мати пістолет... Заплутавши в цих безкінечних і неприємних причинно-наслідкових зв'язках, герой фільму вирішує покінчити з усіма проблемами одним махом.

Обговорення (1)

  1. Громадянин Хайло (15.02.2008)

    Катано невтомно і послідовно стібе популярні жанри японського масового кіно, і трохи зачіпає голіудськи штампи. Виходить дуже смішно, хоча трапляються досить невдалі моменти. Є ржачні режисерські знахідки, наприклад мені дуже подобається епізод з приманюванням велетенської мухи на повний стадіон лайна.

Бажаєте додати коментар? Тільки зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях. Будь ласка, заповніть форму реєстрації користувача.

Якщо Вас вже зареєстровано, введіть Ваші логін та пароль у відповідні поля форми "вхід користувача" й натисніть кнопку "увійти".