Оплата / Доставка

Доставка

Вартість доставки по Києву – 30 грн. Для замовлень вартістю 300 грн. і більше – доставка безкоштовно.

При доставці за межі Києва ви також оплачуєте транспортні послуги перевізника – «Нова пошта». Це складає близько 50 грн. за доставку «склад-склад».

Для уточнення деталей замовлення в інше місто України, обов'язково зв'яжіться з нашим офісом за телефоном 50 352 61 92 чи поштою zamov@predmet.com.ua

Ваше замовлення у Києві буде доставлено професійним і відповідальним кур'єром особисто в руки у будні дні з 10 до 18 години.

Усі предмети, які представлені на сайті, знаходяться на нашому складі в Києві, тому ми намагаємося доставляти їх за принципом «сьогодні-на-сьогодні» чи «сьогодні-на-завтра» – залежно від часу, коли ви зробили замовлення. Якщо з тих чи інших причин ви бажаєте якомога швидше отримати ваше замовлення – будь ласка, повідомте про це оператору.

Замовлення, які зроблено у вихідні або святкові дні, буде доставлено у найближчі робочі дні.

Будь ласка, оформлюючи замовлення, вказуйте додаткову інформацію (номер корпусу, код у під‘їзді, поверх і т.д.). Також ви можете відразу вказати часові проміжки, зручні для вас. Це допоможе доставити ваше замовлення швидше.

Ви завжди можете відмовитись від вашого замовлення до моменту доставки предметів кур‘єром. Просто повідомте про це нашому оператору.

Оплата

В момент отримання ви оплачуєте кур‘єру повну вартість замовлення. Ми приймаємо тільки готівку.

Оплата доставки за межами Києва – за особливими умовами.

Якщо це можливо, приготуйте суму без здачі, оскільки у кур‘єра може не виявитись решти.

Повернення коштів

Якщо вас не влаштувала якість предметів і наданих послуг – сконтактуйте, будь ласка, з нашим оператором. Ви можете отримати ваші гроші назад у порядку визначеному законодавством України.