Іван Дзюба, "Інтернаціоналізм чи русифікація?"
85.00 грн

Інтернаціоналізм чи русифікація?

Юрій Шаповал. Інтенціоналізм як русифікація, або Що і як обстоював Іван Дзюба 40 років тому. Станіслав Кульчицький. «Інтернаціоналізм чи русифікація?» Іван Дзюба. Попереднє слово до видання 1998 року. Іван Дзюба. Чи вийдемо з полону минулого? Іван Дзюба. Лист по Першого секретаря ЦК КПУ. Іван Дзюба. Інтернаціоналізм чи русифікація? Іван Дзюба. З відстані чвертьстоліття. Післяслово. Іван Дзюба. Виступ на І Всесвітньому форумі українців. Іван Дзюба. «Навколоювілейне». Джордж Лібер. Орвел погодився б

Написану 45 років тому працю «Інтернаціоналізм чи русифікація?» присвячено аналізу радянської національної політики в Україні. Вона справила великий вплив на розвиток національного руху 1960–1970-х рр. ХХ ст. і набула широкого розголосу як в Україні, так і за кордоном. У виданні також уміщено документальні матеріали, відгуки зарубіжних учених, подано оцінку історичної ролі праці Івана Дзюби провідними вітчизняними науковцями.

Перевидання доповнено новою передмовою Івана Дзюби.

Обговорення (0)

Бажаєте додати коментар? Тільки зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях. Будь ласка, заповніть форму реєстрації користувача.

Якщо Вас вже зареєстровано, введіть Ваші логін та пароль у відповідні поля форми "вхід користувача" й натисніть кнопку "увійти".