Михаил Елизаров, "Библиотекарь"

На жаль, зараз цей предмет відсутній

Библиотекарь

 • Мова тексту: російська
 • Видавництво: Ad Marginem
 • Рік видання: 2007
 • Обкладинка: м'яка
 • Кількість сторінок: 448 стор.
 • ISBN: 978-5-91103-006-3
 • Розміри ВШТ, мм: 195х125х20
"Библиотекарь" - четвертий і поки що найбільший твір блискучого дебютанта 90-х Міхаїла Єлізарова (2010 року вийшов новий роман – «Мультики»).
Фантастичний сюжет цього пострадянського роману обертається навколо здобутку пересічного радянського письменника Громова.
Романи Громова про трудові будні колгоспників і подвиг нарвської застави, про життя заводу і трагедії комсомольського масштабу могли з'явитися лише у Радянському Союзі і, здавалося б, мали б відійти у небуття разом з країною, що їх народила. Але, як з'ясовується, не назавжди. Просто ці романи треба вміти читати...
У грудні 2008 року Роман "Библиотекарь" отримав премію «Русский Букер» як найкращий роман російською мовою 2008 року.

Обговорення (3)

 1. herscheugh (25.04.2008)

  Треугольник образовался: "Суть" Радова, "Трилогия" Сорокина и "Библиотекарь" Елизарова.

 2. giggs (12.06.2009)

  бібліотекарь реально зніс кришу. ідея, що лягла в основу роману, геніальна.

 3. ruslanka (15.10.2009)

  Книжка читалась давно, подробиці вже стираються. В пам'яті лише сюжет, який чіткий і закарбовуються в голові намертво. Загальне враження - "м'ясолітература": смачна, жирна, ароматна, з кривавим соком, перетравлюється хоч тяжко, але поставляє поживні речовини і енергію мозку.

Бажаєте додати коментар? Тільки зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях. Будь ласка, заповніть форму реєстрації користувача.

Якщо Вас вже зареєстровано, введіть Ваші логін та пароль у відповідні поля форми "вхід користувача" й натисніть кнопку "увійти".